Hizmetlerimiz

TOG Mühendislik olarak verdiğimiz hizmetleri iki ana kategoride inceleyebiliriz. Ana mühendislik kabiliyetlerimizi Güneş Enerjisi Sistemleri üzerinde topladık. Bunun yanı sıra elektrik uygulamalarında kullanılan transformatörleri, jeneratörleri ve kesintisiz güç kaynaklarını temin, montaj ve devreye alma konularında da hizmet vermekteyiz.

Güneş Enerjisi Sistemleri

Verdiğimiz Hizmetler

Fizibilite

TOG Mühendislik, güneş enerjisi yatırımı planlanan alan için gerekli ölçüm ve hesapların gerçekçi olarak yapılarak ön hazırlık aşamasında doğru yatırım stratejisini hazırlar.

Mühendislik & Danışmanlık

Alanınız ve üretilebilecek enerji ve teknolojileri hakkında en güncel bilgilerden haberdar olmak ve doğru yatırımı yapmak için gerekli bilgi ve birikimi aktarıyoruz.

Kurum İzinleri

Yapılması gereken başvuru süreci ve alınacak izinlerin takibi gibi uzun ve meşakatli işleri bize bırakabilirsiniz. Siz sadece yatırımınızın keyfini çıkarın.

Montaj & Devreye Alma

En kaliteli malzemelerle, önceden planladığımız projeleri tam söz verdiğimiz zamanda hayata geçiriyoruz. Size sadece konforu yaşamak kalıyor.

Bakım & Onarım

Ayrıca karşılaşabileceğiniz herhangi bir olası sorun da siz yine hiç bir şeyle uğraşmadan kesintisiz enerjinin tadını çıkarabilirsiniz. Gerisini biz hallederiz.

Sigorta & Garanti

Bu kıymetli yatırımınız güvence altında. İhtiyaç duyabileceğiniz sigorta ve garanti süreçlerini biz takip ediyoruz.

İşletme

Büyük yatırım projelerinde projeden devreye alana kadar ki süreçte olduğu gibi kurulan tesisin yürütülmesi ve işletilmesi konularında da elimizi taşın altına koyuyoruz.

Güneş enerjisinin yanı sıra temin ettiğimiz her türlü transformatör, jeneratör ve kesintisiz güç kaynağı içinde birinci sınıf hizmet sözü veriyoruz. 

Nasıl Çalışıyoruz?

Keşif

Montaj

Devreye Alma

Bakım & Onarım