Hakkımızda

hakkımızda

yenilenebilir Enerji Santralleri

TOG MÜHENDİSLİK, güneş enerji santrallerinin projelendirmesi, tasarımı, santral kurulumları, teknik ve yatırım danışmanlığı, mühendisliği, ürün tedariği, montaj ve inşaat işlerini yapmakta olan bir EPC (Engineering, Procurement, Construction) firmasıdır. Ek olarak tesis kurulumu sonrası teknik bakım ve onarım hizmetlerini de vermektedir.

Şebeke bağlantılı (On-Grid) sistemler dışında şebekeden bağımsız akü destekli sistemler (Off-Grid), güneş enerjili sulama sistemleri ve elektrikli araç şarj istasyonları gibi alanlarda da hizmet vermektedir.

Ürün Tedariği

jeneratör

Dizel, doğalgazlı, biyogazlı jeneratör setleri, aydınlatma kuleleri, benzinli jeneratörler, kojenerasyon ve trijenerasyon çözümleri ile hibrit güç sistemlerini müşterilerinin ihtiyaçlarına göre projelendirmekte ve kullanımlarına sunmaktayız. Kalitesi ve performansı dünyaca bilinen PERKINS, CUMMINS, VOLVO, SCANIA, IVECO, SDEC marka motor ve MECCALTE, LEROY SOMER, STAMFORD, SINCRO marka alternatörlerin kullanıldığı, uluslararası kalite sertifikalarına sahip jeneratör setleri sayesinde projelerin farklı güç aralıklarındaki ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Türkiye’ nin dört bir yanındaki bölge müdürlükleri ve bayi ağları bulunan yerel ve global markalar ile 7/24 hızlı satış sonrası teknik destek ve bakım hizmetlerini müşterilerimize sunmaktayız.

transformatör

Gerekli tüm kalite sertifikasyonlarına sahip olan, Türkiye’ nin ileri gelen üretici trafo firmalarıyla iş ortaklığı yapmaktayız. Ürünler; Güç Transformatörleri, Dağıtım Transformatörleri Kuru Tip Transformatörler, Dökme Reçineli Kuru Tip Transformatörler, Orta Gerilim Anahtarlama Ürünleri (Hava Yalıtımlı Modüler Hücre, Gaz Yalıtımlı Modüler Hücre, Prefabrik Köşk, Beton Köşk, Sac Köşk, RMU, Metal Clad, 36kV kesici, 154kV kesici, 420kV kesici)

kesintisiz güç kaynağı (UPS)

Türkiye’de Kesintisiz Güç Kaynağı (UPS) üretiminin önemli bir bölümünü karşılamakta olan özel üretim Regülaör, İnverter, Redresör ve Frekans Konvertörü gibi özellikli ürünleri ile de dünya çapında ürün ve servis hizmeti sağlayan üreticilerle sizlere hizmet vermekteyiz.  Yurt içinde geniş bayi ağımızla 7/24 hızlı satış sonrası teknik destek ve bakım hizmetlerini müşterilerimize sağlamaktayız.

Proje ve şartnamelerinizi teklif@togmuhendislik.com adresimize gönderebilirsiniz.

Vizyonumuz

Teknolojik gelişim ve yeniliklere entegre olarak kesintisiz enerji çözümlerini sunmak; kararlılık, motivasyon ve yüksek enerjisiyle yurt içi ve yurt dışında çalışmalarına devam etmeyi hedeflemektedir.

Misyonumuz

TOG MÜHENDİSLİK, her alandaki enerji ihtiyaçlarına müşteri memnuniyeti ve kaliteyi bütünleştirerek en etkili ve uygulanabilir çözümleri sunmayı ilke edinmiştir.

teams

Meet Our Team

Aenean haretra quam placerat adipiscing penatibus aliquam adipiscing gravida elementum aliquet eget senectus felis enim diam molestie.
Adam Johnston
Founder Pajakin
Logan Hayes
ceo pajakin
Briana Kaufman
GEneral Manager Pajakin

We Provide

BUSINESS & INDIVIDUAL TAX SERVICES
Aenean haretra quam placerat adipiscing
GET A FREE CONSULTATION
Lorem ipsum is placeholder text commonly used in the graphic, print, and publishing.
EXPERIENCED BUSINESS ADVISORY
Aenean haretra quam placerat adipiscing

Harrison Matthews

Founder Pajakin
Aenean haretra quam placerat adipiscing penatibus aliquam adipiscing gravida